dilankocerr

dilankocerr

Yeni Üye
Merhaba,
Adım Dilan, 22 yaşında yeni mezun psikoloğum. Ayrıca at biniyorum ve antrenörlük yapıyorum. Antalya’da yaşıyorum ve 1 tane Alexander papağanım var. Benim bir yarışmada denk geldiğim bir ara papağanı ile birlikte papağanlara olan sevgim başladı. Sonra çok araştırmaya başladım jako istiyordum fakat benim araştırmam uzadıkça jako fiyatları da fırladı maalesef :( daha sonra Alexander papağanı almaya karar verdim birçok kişiyle görüştükten sonra biriyle anlaşıp aldım papağanı fakat o kadar görüşmemin üstüne yanlış bir seçim yapmışım maalesef. Benim el beslemesi 4 aylık yavru diye aldığım papağan, dışardan yakalanmış orta yaşlı bir papağan çıktı bu sebeple de birçok problem yaşıyorum o yüzden beni bolca görürsünüz muhtemelen sitede 😅 böyle bir site bulduğum için de çok mutluyum

Aramıza hoş geldiniz. Büyük tür papağanlarla iligli çok konumuz olmasa da temelde tüm kanatlilarin ortak istek ve bakim ihtiyaçları var. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya ve beraber yeni şeyler öğrenmeye çalışırız 🤗🍀