Yrdim letfen sultanla alakalı

xelil sultan

iyikus.com Üyesi
Selam benim iki sultan papağanım var ve çiftler geçendefa ilk yavrusunu yaptılar ama bakamadılar öldü yine ypdilar yavruyu yine bakmıyolar ben besleyip yerine koyuyorum belki anesi babası yavuyu beslerler diye sanki ondan korkuyolar baba papağan dişiyi yuvaya soxturmuyo dövüyo ve kendiside delikden bakıyo yavruya napa bilirim korkuyomki yavru soğuktan ölür diye

böyle durumlarda erkek kuşu ayırmanız gerekiyor. Maalesef yavruyu paylaşmak istemiyorlar.

böyle durumlarda erkek kuşu ayırmanız gerekiyor. Maalesef yavruyu paylaşmak istemiyorlar.
Tmm çok sağ olun ama gece olduğunda ikiside içeri giriyo anne yavrunun üstüne yatiyo yarın bakcam yine aynı sey olursa yavruyu beslemeseler ayiricam bide ikisininde tecrübesi yok onu nasil yapa bilirimki annesi beslesin

Tmm çok sağ olun ama gece olduğunda ikiside içeri giriyo anne yavrunun üstüne yatiyo yarın bakcam yine aynı sey olursa yavruyu beslemeseler ayiricam bide ikisininde tecrübesi yok onu nasil yapa bilirimki annesi beslesin
onu kendileri kazanıyorlar. Doğuştan gelen içgüdüleri diyelim. İyi gözlem yapmak şart, erkek veya dişi ayrıldığında nasıl davranıyorlar kestirmek bazen güç. Kimisi olumlu olurken kimi kuşta saldırganlaşabiliyor.

onu kendileri kazanıyorlar. Doğuştan gelen içgüdüleri diyelim. İyi gözlem yapmak şart, erkek veya dişi ayrıldığında nasıl davranıyorlar kestirmek bazen güç. Kimisi olumlu olurken kimi kuşta saldırganlaşabiliyor.
Üff ya yine yavrusu ölmüş anneside yumurtaların üstünde sanki onun üstüne yatmamis yumurtalardan ses geliyo 2 tanesinde yarına falan çıkar