Dışkı yapışması dışkıda yem ve agızdan tuaf sesler çıkarma

Evet bunların kullanımını aksatmayınız. Toz olan mamaya da eklenebilir. Şu süreci anlayana kadar haftanın 2/3 günü verilebilirler.

elimde bunlar var işe yarar mı acaba kullansam veterinere götürdüğümüzde dışkısında yem olduğunu farketmediğim için söylemedim antibiyotik verdi onu kullandık kuşumun enerjisi yerine geldi ama dediğim gibi bu problemler devam ediyo

ne kadar süre ile kullanmam gerekiyo acaba yaşadığımız şehir küçük olduğu için detaylı bakabilcek veteriner yok malesef

Verilen antibiyotiğin adını hatırlıyor musunuz? İlk hafta 2/3 gün kullanın hocam, diğer haftalarda 1 veya 2 kez yeterli gelecektir.

böyle bir seye koyup verdiler beyaz büyük bir kutuydu malesef ismini bilmiyorum vitaminle beraber kullandık dediğim gibi kuşum suan enerjik bu sıkıntıları dışında

Yeşillik tüketimi nasıl acaba? Kabızlığı olabilir.
Bu sorunu çözmek için kabızlığa iyi gelen meyve ve sebzeler verilmelidir. Örneğin elma, brokoli gibi.

Temelde sebep yem olabilir. Degilse de kursak engeksiyonlari, sindirim sorunları ve öncelikli olmasa da solumum problemlerinde de gözlemlenir

Geçmezse veteriner önerisiyle ilaç kullanmak gerekiyor

İyi akşamlar kuşumu veterinere götürdüm ama sadece parabiyotik kullanın dedi ama kuşum hala aynı arada dışkısı yapışıyo ve tuaf sesler cıkartıyo kuyruk titremesinde artış var ne yapmam lazım

İyi akşamlar kuşumu veterinere götürdüm ama sadece parabiyotik kullanın dedi ama kuşum hala aynı arada dışkısı yapışıyo ve tuaf sesler cıkartıyo kuyruk titremesinde artış var ne yapmam lazım
Birde yem yedikten sonra boğazına takılır gibi oluyo ve kusma hareketi yapıp arada yemleri geri cıkartıyo