Dışkı yapışması dışkıda yem ve agızdan tuaf sesler çıkarma

bi de dediğim gibi yem yedikten sonra boğazına bi şey takılır gibi oluyo yemleri geri kusuyo

Dışkı çok kötü görünmese de ben böyle kusması ve kuyruk atmalı durumlarda sindirim sorunlarını düşünüp sulphamazethine, bactrim gibi ürünler kullanıyorum. Peşine gerekliyse eğer kursak sorunları için de mikostatin veya fungostatin tercih ediyorum.
Bu işlemlerden önce yem tazeliğinden emin olmak gerekiyor. Mümkünse yeni paketlenmiş bir yem alınız.

Dışkı çok kötü görünmese de ben böyle kusması ve kuyruk atmalı durumlarda sindirim sorunlarını düşünüp sulphamazethine, bactrim gibi ürünler kullanıyorum. Peşine gerekliyse eğer kursak sorunları için de mikostatin veya fungostatin tercih ediyorum.
Bu işlemlerden önce yem tazeliğinden emin olmak gerekiyor. Mümkünse yeni paketlenmiş bir yem alınız.
Tamam teşekkür ederim şimdilik bactrim kullanıyorum geçmezse peki mikostatin falan denemem gerekir mi

iyi günler bactrim ilacı kaç gün kullanmam gerekiyo bide üstüne mikostatin vermeyi düşünüyorum onu kaç damla kullanmam gerekir

Mikostatin kullanmak gerekirse 5 gün ağızdan bir damla ya da yarım dolu suluguna 6 damla civarı ekleyinix

İyi akşamlar kuşum için bactrim ilacı 5gün kullandım şimdilik kuyruk titremesi ve kusma sorunu yok gibi gayet iyi gözüküyo her şey için teşekkür ederim eğer şikayetleri devam ederse mikostatini öyle kullanmayı düşünüyorum şuan bi kaç günlüğüne parabiyotik veriyorum olur değil mi tekrardan teşekkür ederim

iyi günler kuşumun dışkı yapışması ve kuyruk sallama sorunu için mikostatin ve bactrim kullanmıstım düzelmişti ama 2 ay gibi süre sonunda şikayetler geri başladı tekrardan ben bactrim verdim 5gün ama bu sefer şikayetlerimiz düzelmedi ne yapmam lazım

sürekli kuyruğu sallanıyo uçarken cok cabuk yorulup hızlı hızlı nefes alıyo dışkısıda bazen bu şekilde ishal oluyo bi de arada yem çıkartıyo

hava ısısı, tüy döneminin verdiği bitkinlik olabilir. Stres yapmasına neden olabilecek bir durum var mı? Dışkısı kötü sayılmaz